Otevření obecního úřadu.
Vážení spoluobčané, od dnešního dne je úřad otevřen ve větším rozsahu než doposud. To znamená v pondělí a středu do 17.00 hod., ale chtěl bych Vás požádat, abyste řešili jen nezbytné záležitosti a co nejvíce používali datovou schránku, e-mail, nebo se telefonicky domluvili na konkrétním požadavku.
Předem všem děkuji.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
21. 4. 2020 9:37
Datum poslední aktualizace:
21. 4. 2020 9:48
Autor:
Správce webu




